inwestuj
wypoczywaj
zarabiaj

VisitZakopane

Firma VisitZakopane – operator z 15 letnim doświadczeniem, oferuje zainteresowanym klientom współpracę w zakresie obsługi wynajmu apartamentów, od razu po oddaniu budynku do użytkowania. Domena apartamentymodrzejewska.com  zaraz po ukończeniu sprzedaży zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty krótkoterminowe.

Promowana  będzie także na portalu www.VisitZakopane.pl, wysoko wypozycjonowanym w przeglądarce Google oraz obecnym w wielu sieciach sprzedaży (krajowych oraz zagranicznych)

NASZE MOCNE STRONY

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ WIESZ JAK DBAMY O TWÓJ APARTAMENT

Twoje rezerwacje zawsze online

Masz możliwość sprawdzenia obłożenia Twojego apartamentu 24/7, z dowolnego miejsca na świecie, także na urządzeniach mobilnych.

Rozliczenie pobytów

Po zakończeniu okresu rozrachunkowego otrzymasz od nas podsumowanie liczby wynajmów, kosztów i przychodów, a co najważniejsze przelew na Twoje konto – zawsze w terminie.

t

Kontrola obecności w apartamencie

Możemy opcjonalnie udostępnić narzędzia kontroli obecności w Twoim apartamencie. Dzięki temu nie ma wątpliwości, że nasz kalendarz rezerwacyjny pokrywa się z obłożeniem.

Twój apartament wspierany przez nowoczesny marketing i sprzedaż

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Twój apartament  zyska nowe oblicze dzięki sesji fotograficznej przygotowanej przez fotografa współpracującego z National Geographic

e

Opis apartamentu w kilkunastu językach

Co piąty klient w Twoim apartamencie może pochodzić z zagranicy. To dla niego przygotowujemy opis i prezentację apartamentu w kilkunastu językach.

Plan apartamentu, wirtualny spacer 3D

 Same zdjęcia to za mało, dlatego przygotowujemy plan apartamentu i wirtualny spacer 3D, które pozwolą Twoim przyszłym klientom szybciej podjąć decyzję o dokonaniu rezerwacji

Kompleksowa administracja Twoim apartamentem

Optymalizacja ceny

Nieustannie monitorujemy poziom cen Twojego apartamentu. Dostosowujemy cenę wynajmu do warunków rynkowych, tak aby zoptymalizować obłożenie.

Ubezpieczenie apartamentu

Dzięki dopracowanym przez wiele lat procedurom minimalizujemy ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń w Twoim apartamencie. Zawsze doradzimy też jak go najlepiej ubezpieczyć.

Administracja rozliczeniami

Na życzenie naszych klientów możemy rozliczać media, czynsz administracyjny, i podatek od nieruchomości

KARTA VISIT ZAKOPANE

Jako Visit Zakopane jesteśmy właścicielami Karty VisitZakopane, czyli systemu rabatowego, który obejmuje wiele punktów usługowych w  Zakopanem. Wszyscy nasi klienci bezpłatnie otrzymują kartę, która upoważnia do zniżek i bonusów. Wszelkie niezbędne informację na temat Karty VisitZakopane, znajdują się na http://kartavisitzakopane.pl/

KONTAKT

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania.

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA

Zadzwoń:

600 49 49 49
607 677 710
 18 206 40 02

Napisz: kontakt@apartamentymodrzejewska.com

lub użyj formularza kontaktowego

9 + 5 =

Call Now Button